Obsah

Logo projektu KPSSProjekt „Podpora udržitelnosti procesu plánování dostupnosti soc. služeb na území ORP Stod, Horšovský Týn a Domažlice“ je podpořen z prostředků Evropského sociálního fondu prostřednictvím Operačního programu Lidské zdroje a zaměstnanost a státního rozpočtu ČR.

Pracovní skupiny projektu

Pro projekt komunitního plánování byly utvořeny dvě pracovní skupiny podle zaměření na problematiku konkrétní skupiny sociálně znevýhodněných osob. První pracovní skupina se na svých jednáních věnuje problematice seniorů a osob se zdravotním postižením, druhá pracovní skupina se zaměřuje na osoby ohrožené sociálním vyloučením. V rámci druhé pracovní skupiny je zvláštní pozornost věnována problematice dětí a mládeže z hlediska smysluplného využití volného času.

Členové pracovních skupin

Obě pracovní skupiny jsou složeny ze zástupců poskytovatelů sociálních služeb, uživatelů sociálních služeb a pracovníků obcí. Pracovní skupiny jsou otevřené, takže se jejich jednání může účastnit každý, kdo se o problematiku sociálních služeb zajímá a chce se aktivně zapojit do procesu komunitního plánování.

Zápisy z jednání pracovních skupin